Adresa: Kaštanová 412
739 61 Třinec
Tel.: +420 558 993 621
+420 558 993 622

Email: 7zs@7zstrinec.cz
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace
MENU
ZŠ Kaštanová
MŠ Sosnová
MŠ Habrová
Úvodní stránkaArchiv Úvodní stránka 2017-18

Úvodní stránka 2017-18

 UPOZORNĚNÍ VŠEM ŽÁKŮM ŠKOL,RODIČŮM A NÁVŠTĚVÁM

Parkoviště školy uzavřeno od 14. 5. 2018 do 31. 8. 2018

Upozornění všem řidičům, kteří využívají parkoviště školy ZŠ Kaštanová Třinec.

Od 14. 5. 2018 bude parkoviště stavební plochou. V období květen - červenec budou probíhat stavební práce na rekonstrukci hřiště školy. V uvedené období nebude možno vjet na parkoviště. Chodníky u školy nejsou určeny k zastavení nebo stání aut. Vchod od parkoviště bude uzamčen.

Plakát zde.

Školní rok 2017/2018 skončil. Poslední školní den si žáci odnesli domů vysvědčení a také jsme se rozloučili s žáky 5. ročníku. Při slavnostním rozloučení byli také oceněni knihou nejlepší žáci školy od 1. do 5. třídy. Více prozradí fotografie zde. Těší nás, že všichni naší absolventi jsou na svých budoucích školách úspěšní, zapojují se do školního života bez problémů. I letošním páťákům přejeme mnoho radosti v dalším, nejen školním, životě. Sdružení rodičů děkujeme za spolupráci a všem přejeme KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Škola se připravuje na novou vizi a plánuje strategii rozvoje školy

Žáci mají prázdniny a všichni zaměstnanci školy tvoří novou vizi školy a strategii rozvoje školy. Již jsme se shodli, jaké jsou naše silné stránky. Patří k nim kreativita, úsměv, ochota, snaha a vstřícnost, komunikace s rodiči a kolegy, vztah k dětem, příjemné prostředí. K 4 hlavním prioritám rozvoje školy patří: kvalitní výchova a vzdělávání, být školou s příjemným a otevřeným prostorem, být školou komunitní a spolupracující, mít dobré pracovní podmínky. Foto zde.

Vítáme další návrhy rodičů i veřejnosti. Jaká by měla být naše škola?

Připojte se. Pište na 7zs@7zstrinec.cz. Děkujeme....

Rodiče dětem. Spolupráce školy se sdružením rodičů. Noc ve škole.

Mezi další skvělé akce, které proběhly ve škole patřilo nocování. Organizátoři - učitelé školy a aktivní rodiče - připravili pro více než 50 žáků školy zábavný večerní zážitkový program. Co vše se dělo? Večerní básnikářská tichá pošta, kde vítězili všichni, kdo dokázali si zapamatovat krátkou říkanku a řícti ji druhému. Noční diskotéka v jídelně s bojovkou. Kdo splnil úkoly byl odměněn koktejlem dle vlastního výběru. Večer ještě jsme hledali babičku Granny a pak se šlo spát. Samozřejmě nechyběly ani odměny za soutěže a pohádka na dobrou noc. Protože nocování bylo ze čtvrtku na pátek, v pátek měli všichni učitelé pochopení, že noční život je těžký, a nezkoušelo se:). Iveta Hudzietzová

Další fotografie zde.

Vážení rodiče,

děti,

zájemci o učení jinak,

máme ještě několik volných míst do otevřené třídy.

Přijímáme přednostně žáky 1. - 3. ročníku základní školy.

Přihlaste se. Pojďte k nám.

Čeká vás mnoho zážitků s učením mimo lavice.

Více se můžete dozvědět zde a u ředitelky školy.

Výlet žáků 1. a 2. ročníku se uskutečnil v zážitkovém centru Ursus v Dolní Lomné.

Doprava na vzdělávací programy byla v rámci projektu „Přírodní dědictví Beskyd“ financována z dotačního programu Moravskoslezského kraje ŽPZ/03/2018 – Podpora vzdělávání a poradenství v oblasti životního prostředí.

Projekt "KŮŇ" napříč předměty, napříč ročníky v průběhu několika měsíců na nástěnce ve škole

Rodiče dětem

Den dětí pro žáky školy začal krátce po zahájení vyučování 25.5.2018. Rodiče ze Sdružení rodičů Kaštanová, z. s., připravili pro všechny zajímavou terénní hru na sídlišti Sosna s velkým množstvím stanovišť. Skupinky žáků se pohybovaly po sídlišti, kluci a děvčata plnili úkoly, prokazovali dovednosti také při komunikaci, skupinové spolupráci a osobním bezpečí. Součástí dne byla také prohlídka hvězdné oblohy v mobilním planetáriu. Vlastní svačinku dětí doplnili rodiče melouny. Na závěr děti obdržely tašky s věcnými dárky i pochutinami.

RODIČE, DĚKUJEME.

Fotografie zde. Další fotografie zde a zde. Fotografie jsou z dílny učitelů školy a p. Špišákové.

Vystoupení ke Dni rodin máme za sebou.

Všichni hosté, kteří přišli, viděli a slyšeli hry na flétny, kytary, elektrické varhany. Slyšeli přednášet a zpívat v jazyce českém, anglickém i ruském. Viděli nejrůznější tanečky, krátká divadelní představení. Vystupovali žáci 1. - 5. třídy školy.

Jak se všem dařilo? Objevíte na fotografiích zde.

Další fotografie zde.

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na konzultace o prospěchu a chování žáků v pondělí 16. 4. 2018

v době od 15.00 do 16.30 hodin v jednotlivých třídách.

stránka: 1234567

Zde se můžete přihlásit pro zadávání, změnu
i odhlašování obědů.

 

http://www.7zstrinec.cz/archiv/uvodni_stranka_2016-17/357.html?ida=354&pp=uvodni_stranka_2016-17
Tato stránka je vytištěna z webu www.7zstrinec.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.
HeSki